Xa está activa unha nova xornada de Destino Dépor, servizo para os socios e afeccionados que residen fóra da cidade e que lles permite acudir aos partidos, aos abonados de maneira gratuíta e aos afeccionados por un pequeno suplemento sobre a entrada de Preferencia Superior, que o Dépor xoga en casa.
Xa é posible inscribirse para viaxar Destino Dépor ao partido RC Deportivo-Levante UD, que se xogará o sábado 27 de xaneiro de 2018 ás 13:00 horas.
Custo:
-Socios: 0€
-Afeccionados (prezo xeral): 25€
Inscricións:
Para realizar e xestionar as túas inscricións debes acceder directamente na seguinte ligazón: http://destinodepor.rcdeportivo.es/gl
Apertura de inscrición: 17/01/2018 10:00
Peche de inscrición: 24/01/2018 23:59
Publicación de rutas definitivas: 26/01/2018
O paquete Destino Dépor inclúe:
-Traslados en autocar
-Seguro de viaxe
-Entrada en Preferencia Superior para asistir ao encontro (excepto no caso dos socios)
Avisos importantes:
Aqueles afeccionados que non se atopen á hora indicada nas paradas sinaladas tanto o traxecto de ida como de regreso corren o risco de perder o autobús. Dado que a posta en marcha do programa supón un investimento económico para o Club, só se activarán as rutas que teñan un mínimo 30 afeccionados inscritos. Por ese mesmo motivo os socios/afeccionados que unha vez inscritos se dean de baixa dunha ruta ou non acudan á mesma serán penalizados sen poder acceder á seguinte viaxe. Así mesmo, as prazas do autobús son limitadas, polo que unha vez completadas as prazas (por rigorosa orde de inscrición) non se aceptarán máis solicitudes para devandita ruta.
O dereito de uso gratuíto deste servizo outórgaselle unicamente ao titular do abono, polo que haberá un rigoroso control e no acceso ao bus deberá mostrarse o abono e DNI ao condutor.
DESTINO RIAZOR 1
10:30 - CEE.- Estación de Autobuses
10:55 - VIMIANZO.- Parada de Bus
11:05 - BAIO.- Parada de Bus
11:35 - CARBALLO.- Estación de Autobuses
11:50 - LARACHA.- Parada de Bus
12:05 - ARTEIXO.- Parada de Bus
12:10 - VILARRODÍS.- Parada de Bus
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada.
DESTINO RIAZOR 2
10:00 - NOIA.- Alameda
10:30 - SANTIAGO.- Estadio San Lázaro
10:45 - SIGÜEIRO.- Parada de Bus
11:00 - ORDES.- Parada de Bus
11:15 - CARRAL.- Parada de Bus
11:30 - VILABOA.- Parada de Bus
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada.
DESTINO RIAZOR 3
10:30 - FERROL.- Inferniño
10:40 - FENE.- Parada de Bus Perlío-Froiz
10:50 - MUGARDOS.- Supermercado Familia
11:05 - ARES.- Porta do Sol
11:15 - PONTEDEUME.- Intercambiador
11:25 - MIÑO.- Parada de Bus
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada.
DESTINO RIAZOR 4
09:00 - VERÍN.- Estación de Autobuses
10:00 - OURENSE.- Cervecería Asgalla (R/ Francisco Añón Paz, 1)
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada.
DESTINO RIAZOR 5
10:45 - MONFORTE DE LEMOS.- Estación de Autobuses
11:30 - SARRIA.- Estación de Autobuses
11:45 - LUGO.- Rúa Dinan (Cuartel da Garda Civil, detrás da Estación de Autobuses)
12:00 - RÁBADE.- Bar Bethoven
12:15 - BAAMONDE.- Tanatorio Iglesias
12:30 - GUITIRIZ.- Gasolinera
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada.
DESTINO RIAZOR 5-A
09:45 - VIVEIRO.- Oficina de Turismo
09:55 - XOVE.- Parada de Taxis
10:15 - SAN CIBRAO.- Casa do Mar
10:25 - CERVO.- Concello
10:45 - BURELA.- Estación de Autobuses
10:55 - FOZ.- Concello
11:05 - LOURENZÁ.- Cabaleiros
11:20 - MONDOÑEDO.- O Rei das Tartas
11:50 - ABADÍN.- Praza
12:05 - VILALBA.- Estación de Autobuses
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada.
DESTINO RIAZOR 6
09:40 - PONTEVEDRA.- Parada de Bus San Roque
10:20 - SANXENXO.- Estación de Autobuses
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada.
DESTINO RIAZOR 6-A
10:15 - VILAGARCÍA.- Rotonda de Cabadelo (Diante de Estaleiros)
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada.
DESTINO RIAZOR 6-B
10:15 - ILLA DE AROUSA
10:50 - PADRÓN.- Estrada nacional – Campo de Fútbol
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada.
DESTINO RIAZOR 7
09:45 - RIANXO.- Fronte ao Porto
10:00 - RIBEIRA.- Náutico
10:15 - POBRA.- Praza Atrio
10:30 - BOIRO.- Avda. da Constitución - Banco Sabadell
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada.
DESTINO RIAZOR 8
11:15 - SADA.- Parada de Bus
11:25 - LORBÉ.- Parada de Bus
11:35 - MERA.- Parada de Bus
11:45 - SANTA CRUZ.- Parada de Bus (Maxi)
11:55 - PERILLO.- Parada de Bus (Habitat)
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada.
DESTINO RIAZOR 8-A
11:15 - BETANZOS.- Parada de Bus (Palco da Música)
11:25 - GUÍSAMO.- Parada de Bus
11:35 - O CARBALLO.- Parada de Bus
11:45 - SAN PEDRO DE NÓS.- Parada de Bus (La Raqueta)
11:50 - CAMBRE.- Glorieta do Paraugas
11:55 - O BURGO.- Parada de Bus – Intercambiador – Estación FFCC
12:00 - ACEA DA MA.- Parada de Bus
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada.