RCD / NOVAS

Abonos, o único que baixa co Euro

A partir do luns día 15 estarán a disposición do público nas oficinas do club da Avenida da Mariña os abonos da tempada 2002-2003 así como os abonos para o Teresa Herrera e a Supercopa. Asistir aos encontros do Deportivo en Riazor está ao alcance de todos os petos e é o único que baixa coa chegada do Euro. Así mesmo xa están fixados os prezos para as entradas da primeira fase de Champions, que non se porán á venda ata que se sorteen os grupos.

10/07/2002 21:14

Abonos tempada 2002-2003

Zona do CampoAbono anual 02-03Abono mensual 02-03
Tribuna superior 436,0039,60
Tribuna superior infantil 203,0018,40
Tribuna inferior 395,5035,90
Tribuna inferior infantil 197,0017,90
Tribuna inferior dianteira 366,0033,20
Tribuna inferior dianteira infantil 174,0015,80
Preferencia superior366,00 33,20
Preferencia superior infantil174,00 15,80
Preferencia inferior178,00 16,10
Preferencia inferior infantil88,00 8,00
Preferecia Inferior lateral 145,0013,10
Fondo Pavillón Superior 178,0016,10
Fondo Pavillón Superior Inf88,00 8,00
Fondo Pavillón inferior 118,5010,70
Fondo Pavillón inferior Junior (ata 20 anos) 58,005,20
Fondo Maraton superior 261,5023,70
Fondo Maraton superior infantil 116,0010,50
Fondo Maraton Inferior145,0013,10
Xubilados(admisión pechada)145,0013,10
Xubilados (Fdo Pavillón Superior)116,00 10,50
Parados (Fdo Pavillón Superior)86,50 7,50
Socio Amigo30,00***

Novas Altas:As novas altas de Socios pagarán 30 Euros en concepto de Cota de Entrada, excepción feita de localidades de Infantil, Junior, Xubilados e Parados ou que sexa accionista do Real Club Deportivo da Coruña S.A.D.
As novas inscricións de socios deben subscribir dúas accións para garantir o seu número de asento no futuro. Se non queren subscribilas poden non facelo, pero en tempadas posteriores poderían perder o seu número de asento salvo que se traten de localidades de parados, xubilados, infantís ou junior.

Xubilados: Para darse de alta deben acreditar ter polo menos 65 anos de idade.

Parados:Deberán acreditar a súa situación co cartón actualizado do INEM.

Junior:Só poderán ocupar a bancada de Pavillón Inferior

Socio Amigo:Terá dereito a asistir a un partido de liga que elixirán durante a tempada 2002-03 na bancada de FONDO PAVILLÓN SUPERIOR adquirindo o número de Socio que conservará mentres permaneza de alta no RC Deportivo. Esta modalidade está dirixida esencialmente a persoas no estranxeiro, nenos recentemente nados, etc. O partido será seleccionado na semana en que se poñan á venda as entradas e sempre suxeito á dispoñibilidade das mesmas.

Abonos para o Teresa Herrera e Supercopa

LocalidadesSociosPúblico
AbonoPartidos soltosAbonoPartidos soltos
SeniorInfantilSeniorInfantilSeniorInfantilSeniorInfantil
Tribuna superior 24,0012,00 12,006,00 48,00 24,00 30,00 15,00
Tribuna inferior 24,0012,00 12,006,00 48,00 24,00 30,00 15,00
Tribuna dianteira21,00 10,50 10,80 5,40 42,00 21,00 24,00 15,00
Preferencia superior21,00 10,50 10,80 5,40 42,00 21,00 24,00 15,00
Preferecia Inferior 15,0010,50 7,80 3,90 36,00 18,0018,00 9,00
Preferecia Lateral 15,0010,50 7,80 3,90 36,00 18,0018,00 9,00
Fondo Marathon Superior18,00 9,00 9,00 4,50 39,00 19,50 21,00 10,50
Fondo Marathon inferior 15,007,50 7,80 3,90 36,00 18,00 18,00 9,00
Fondo Pavillón superior 15,007,50 7,80 3,90 36,00 18,00 18,00 9,00
Fondo Pavillón Inferior12,00***6,00***30,00***15,00***
Junior*** 6,00 *** 3,00 *** 12,00 *** 6,00

Abonos para a 1ª fase de UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Non estarán dispoñibles ata que se coñezan os grupos tras o sorteo da primeira fase que terá lugar en agosto.

LocalidadesSociosPúblico
AbonoEntradaAbonoEntrada
SeniorInfantilSeniorInfantilSeniorInfantilSeniorInfantil
Tribuna superior 42,0021,00 21,0010,20 84,10 42,00 42,00 21,00
Tribuna inferior 42,0021,00 21,0010,20 84,10 42,00 42,00 21,00
Tribuna dianteira 42,0021,00 21,0010,20 84,10 42,00 42,00 21,00
Preferencia superior36,00 18,00 18,00 9,00 72,10 36,00 36,00 18,00
Preferecia Inferior 18,009,00 10,80 5,40 36,00 18,0018,00 9,00
Preferecia Lateral 21,0010,20 10,80 5,40 36,00 18,0018,00 9,00
Fondo Marathon Superior27,00 13,20 13,80 6,60 48,00 24,00 24,00 12,00
Fondo Marathon inferior 21,0010,20 10,80 5,40 36,00 18,00 18,00 9,00
Fondo Pavillón superior 21,0010,20 10,80 5,40 36,00 18,00 18,00 9,00
Fondo Pavillón Inferior21,00***10,80***36,00***18,00***
Junior*** 12,00 *** 6,00 *** 24,00 *** 12,00