Xa está activa unha nova xornada de Destino Riazor, servizo para os socios e afeccionados que residen fóra da cidade e que lles permite acudir aos partidos, aos abonados de maneira gratuíta e aos afeccionados por un pequeno suplemento sobre a entrada de Preferencia Superior, que o Dépor xoga en casa. Xa é posible inscribirse para viaxar Destino Riazor a #onosoderbi, o Dépor-Celta do domingo 19 de marzo ás 18:30 horas.
Custo:
· Socios: 0 €
· Afeccionados (prezo xeral): 45 € (Viaxe e entrada Preferencia Superior)
Inscricións:
destinoriazor@rcdeportivo.es ou 981 229 410 indicando:
Nome e apelidos / Teléfono / Correo electrónico / Nº de socio ou condición de afeccionado segundo proceda / Nº de Ruta e Parada
Apertura de inscrición: venres 09 de marzo de 2017
Peche de inscrición: mércores 15 de marzo de 2017 ás 14:00 horas
Publicación de rutas definitivas: venres 17 de marzo de 2017
O paquete Destino Riazor inclúe:
Traslados en autocar
Seguro de viaxe
Entrada en Preferencia Superior para asistir ao encontro (excepto no caso dos socios)
Avisos importantes:
Aqueles afeccionados que non se atopen á hora indicada nas paradas sinaladas tanto o traxecto de ida como de regreso corren o risco de perder o autobús. Dado que a posta en marcha do programa supón un investimento económico para o Club, só activaranse as rutas que teñan un mínimo 30 afeccionados inscritos. Por ese mesmo motivo os socios/afeccionados que unha vez inscritos déanse de baixa dunha ruta ou non acudan á mesma serán penalizados sen poder acceder á seguinte viaxe. Así mesmo, as prazas do autobús son limitadas, polo que unha vez completadas as prazas (por rigorosa orde de inscrición) non se aceptarán máis solicitudes para a dita ruta. O dereito de uso gratuíto deste servizo outórgaselle unicamente ao titular do abono, polo que haberá un rigoroso control e no acceso ao bus deberá mostrarse o abono e DNI ao condutor.
RUTA Nº 1:
16:00.- CEE – Estación de Autobuses
16:20.- VIMIANZO – Parada de Bus
16,30.- BAIO – Parada de Bus
17:00.- CARBALLO – Estación de Autobuses
17:15.- LARACHA – Parada de Bus
17:30.- ARTEIXO – Parada de Bus
17:35.- VILLARRODIS – Parada de Bus
A Coruña – ESTADIO DE RIAZOR – PREFERENCIA (Avda. de La Habana)
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada no Estadio de Riazor
(Avenida da Habana - Preferencia Porta 20 - Dirección Rolda de Nelle)
RUTA Nº 2:
16:30.- SANTIAGO – Estadio San Lázaro
16:45.- SIGÜEIRO – Parada de Bus
17:00.- ORDES – Parada de Bus
17:15.- CARRAL – Parada de Bus
17:30.- VILABOA – Parada de Bus
A Coruña – ESTADIO DE RIAZOR – PREFERENCIA (Avda. de La Habana)
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada no Estadio de Riazor
(Avenida da Habana - Preferencia Porta 20 - Dirección Rolda de Nelle)
RUTA Nº 3:
16:30.- FERROL – Inferniño
16:35.- FENE – Parada de Bus Perlio-Froiz
16:45.- MUGARDOS – Supermercado Familia
17:00.- ARES – Porta do Sol
17:10.- PONTEDEUME – Intercambiador
17:20.- MIÑO – Parada de Bus
A Coruña – ESTADIO DE RIAZOR – PREFERENCIA (Avda. de La Habana)
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada no Estadio de Riazor
(Avenida da Habana - Preferencia Porta 20 - Dirección Rolda de Nelle)
RUTA Nº 4:
10:00.- VERÍN – Estación de Autobuses
11:00.- OURENSE – Cervecería ASGALLA R/ Francisco Añón Paz, 1
A Coruña – ESTADIO DE RIAZOR – PREFERENCIA (Avda. de La Habana)
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada no Estadio de Riazor
(Avenida da Habana - Preferencia Porta 20 - Dirección Rolda de Nelle)
RUTA Nº 5:
15:30.- MONFORTE DE LEMOS.- Estación de Autobuses
16:15.- SARRIA.- Estación de Autobuses
16:30.- LUGO.- Rúa Dinan (Cuartel da Garda Civil, detrás da Estación de Autobuses
16:45.- RÁBADE.- Bar Bethoven
17:00.- BAAMONDE.- Tanatorio Iglesias
17:15.- GUITIRIZ.- Gasolineira
A Coruña – ESTADIO DE RIAZOR – PREFERENCIA (Avda. de La Habana)
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada no Estadio de Riazor
(Avenida da Habana - Preferencia Porta 20 - Dirección Rolda de Nelle)
RUTA Nº 5-A:
14:30.- VIVEIRO.- Oficina de Turismo
14:40.- XOVE.- Parada de Taxis
15:00.- SAN CIBRAO.- Casa do Mar
15:10.- CERVO.- Concello
15:20.- BURELA.- Estación de Autobuses
15:30.- FOZ.- Concello
15:40.- LOURENZÁ.- Cabaleiros
15:55,- MONDOÑEDO.- O Rei das Tartas
16:30.- ABADÍN.- Praza
16:45.- VILALBA.- Estación de Autobuses
A Coruña – ESTADIO DE RIAZOR – PREFERENCIA (Avda. de La Habana)
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada no Estadio de Riazor
(Avenida da Habana - Preferencia Porta 20 - Dirección Rolda de Nelle)
RUTA Nº 6:
15:30.- PONTEVEDRA – Parada de Bus San Roque
15:50.- SANXENXO – Estación de Autobuses 18,00.- PONTEVEDRA – Parada de Bus San Roque
A Coruña – ESTADIO DE RIAZOR – PREFERENCIA (Avda. de La Habana)
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada no Estadio de Riazor
(Avenida da Habana - Preferencia Porta 20 - Dirección Rolda de Nelle)
RUTA Nº 6-A:
16:00.- VILAGARCÍA – Rotonda de Cabadelo (Diante de Estaleiros)
A Coruña – ESTADIO DE RIAZOR – PREFERENCIA (Avda. de La Habana)
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada no Estadio de Riazor
(Avenida da Habana - Preferencia Porta 20 - Dirección Rolda de Nelle)
RUTA Nº 6-B:
16:00.- ILLA DE AROUSA (Porto do Chufre)
A Coruña – ESTADIO DE RIAZOR – PREFERENCIA (Avda. de La Habana)
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada no Estadio de Riazor
(Avenida da Habana - Preferencia Porta 20 - Dirección Rolda de Nelle)
RUTA Nº 7:
14:45.- RIANXO – Fronte ao Porto
15:00.- RIBEIRA – Náutico
15:15.- A Pobra – Praza Atrio
15:30.- BOIRO – Avda. da Constitución – Banco Sabadell
16:15.- NOIA – Alameda
16:45.- PADRÓN – Estrada Nacional – Campo de Fútbol
A Coruña – ESTADIO DE RIAZOR – PREFERENCIA (Avda. de La Habana)
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada no Estadio de Riazor
(Avenida da Habana - Preferencia Porta 20 - Dirección Rolda de Nelle)
RUTA Nº 8:
16:45.- SADA – Parada de Bus
16:55.- LORBÉ – Parada de Bus
17:05.- MERA – Parada de Bus
17:15.- SANTA CRUZ – Parada de Bus
17:25.- PERILLO – Parada de Bus-Hábitat
A Coruña – ESTADIO DE RIAZOR – PREFERENCIA (Avda. de La Habana)
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada no Estadio de Riazor
(Avenida da Habana - Preferencia Porta 20 - Dirección Rolda de Nelle)
RUTA Nº 8-A:
16:45.- BETANZOS – Parada de Bus – Palco da Música
16:55.- GUÍSAMO – Parada de Bus
17:05.- O CARBALLO – Parada de bus
17:15.- SAN PEDRO – Parada de Bus – A Raqueta
17:25.- O BURGO – Parada de Bus – Intercambiador - Estación FFCC
17:30.- ACEA DA MA - Parada de Bus
A Coruña – ESTADIO DE RIAZOR – PREFERENCIA (Avda. de La Habana)
Regreso: 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada no Estadio de Riazor
(Avenida da Habana - Preferencia Porta 20 - Dirección Rolda de Nelle)