RCD / NOVAS

O arranque do Fabril en Fuenlabrada, partido estrela do fin de semana en #ANOSACANTEIRA

17/08/2017 16:25

O primeiro partido do Fabril no seu regreso á Segunda División B, en Fuenlabrada este domingo ás 19:30 horas, será o partido estrela do fin de semana en #ANOSACANTEIRA.

O Xuvenil A xoga en Aguilar de Campoo (Palencia) o Torneo da Galleta e catro equipos participan desde mañá venres no Torneo da AFAC: Xuvenil B, Cadete A, Cadete A San Tirso e Infantil A. O torneo finalizará o sábado 19 pola tarde, coa disputa das finais do tres categorías no campo da Grela 1.

O calendario de partidos é o seguinte:

Segunda División B
FUENLABRADA - FABRIL, o domingo 20 de agosto ás 19:30 no campo Fernando Torres de Fuenlabrada

Categoría feminina
Amigable: Beiramar CF - Deportivo ABANCA B, o sábado 19 de agosto ás 18:00 horas no Campo do Pombal (Cambados)

Categoría xuvenil

Torneo da Galleta en Aguilar de Campoo (Palencia)
Sábado 19 de agosto
16:30: VALLADOLID - XUVENIL A
17:30: ATHLETIC CLUB - PERDEDOR DO PRIMEIRO PARTIDO
18:30: ATHLETIC CLUB - GAÑADOR DO PRIMEIRO PARTIDO

Torneo da AFAC
Primeira Fase
Venres 18 de agosto
16:00: XUVENIL B - GALICIA CARANZA, na Cidade Deportiva de La Torre (campo 1)

Sábado 19 de agosto
9:45: VILAPOUCA (Portugal) - XUVENIL B, na Cidade Deportiva de La Torre (campo 1)

Sinde's Cup
Domingo 20 de agosto
Semifinal
12:00: XUVENIL B - LUGO

O vencedor xogará a final ás 19:30 e o perdedor, a final de consolación ás 17:30 horas.

O primeiro de grupo pasa á semifinal, que se xogará a continuación.

Categoría cadete

Torneo da AFAC
Primeira Fase
Venres 18 de agosto
18:30: SANTIAGO DE COMPOSTELA - CADETE A, na Grela 1

Sábado 19 de agosto
09:45: CADETE A - BERGANTIÑOS, na Grela 1

O primeiro de cada grupo pasa á semifinal, que se xoga a continuación.

Primeira Fase
Venres 18 de agosto
16:00: CADETE A SAN TIRSO - ATLÉTICO CORUÑA MONTAÑEROS, na Grela 2
18:30: CELTA - CADETE A SAN TIRSO, na Grela 2

O primeiro de cada grupo pasa á semifinal, que será o sábado 19 pola mañá.

Amigable: CADETE B - ORILLAMAR B (xuvenil), o sábado 19 de agosto ás 11:00 no campo 7

Categoría infantil

Torneo da AFAC
Primeira Fase
Venres 18 de agosto
16:00: URAL - INFANTIL A, na Leyma

Sábado 19 de agosto
10:15: INFANTIL A - IMPERÁTOR, na Leyma

O primeiro de grupo xogará a final, ás 16:00 na Grela 1