RCD / NOVAS

Mañá martes arrincan a pretemporada o Xuvenil B e o Cadete A

  Mañana martes 2 de agosto inician a pretemporada o Xuvenil B (Liga Nacional) e o Cadete A (División de Honra). Ambos os equipos están citados ás 10.30 e 10.45 respectivamente en Abegondo.

01/08/2016 15:58

O persoal do Xuvenil B, actual campión de liga, está formada por estes futbolistas:
 
Porteiros
Antón de Ramos López
Pablo Javier González
Ricardo Benjamín Costa (procede do Sanjoanense)
 
Defensas
Óscar Martínez Sánchez
Mujaid Sadick Aliv (Valvanera)
Álvaro Freire Vilar
Jorge Tomei Vila
Martín López Vázquez
 
Centrocampistas
Antón Concheiro Martínez
Daniel Celeiro Coira
Diego Saldaña Gayoso
Javier Armas Pastor
César Rodríguez Cotos
Kilian Molina Betancort
Jorge Valín Sánchez
Iñigo Reinoso Oliva (Valvanera)
 
Dianteiros
Óscar Lorenzo Díaz
José Rivera Valenzuela
Óscar de Castro Murias
David Vermello Toba
David Wang (Móstoles)
 
Corpo técnico
Pablo López Vidal, adestrador
Pablo Martínez Fernández, preparador físico
David Fernández Lastra, técnico de porteiros
Fernando Rodríguez López, readaptador
Daniel Varela Martínez, fisioterapeuta
Javier Núñez Cortés, delegado
Luís Ramiro Castro Igrexas, utillero
 
O Cadete A, vixente subcampión da División de Honra, conta con estes futbolistas:
 
Porteiros
Pablo Brea Fontáns
Pablo Pouse Sande
Pablo Losada (procede do Calasancio)
 
Defensas
Iván Guerreiro Seoane
Lucas Fiuza Abeijón
Pablo Fraga Naveira
Manuel Barbeito Gabín
Pedro Borbolla Sánchez
Javier Calviño Garaboa
 
Centrocampistas
Bruno Belas Otero
Samuel Vázquez Becerra
Carlos Morán Revolta
Julián Neto Caruncho
Miguel Veiga (Barcelona)
 
Dianteiros
Carlos Fernández San Miguel
Ernesto Roupa López
Daniel Arias Ferrer
David Mosquera Rei
Borja Pita Seoane
Alexandre Casares Rodríguez (Calasancio)
 
Corpo técnico
David Paez, adestrador
Félix Martínez, segundo adestrador
Rubén Barreiro, fisioterapeuta
Javier Núñez Cortés, delegado
Luís Ramiro Castro Igrexas, utillero
 
As datas de regreso aos adestramentos dos diferentes equipos das categorías inferiores, tras o parón estival, son as seguintes:
 
Fabril: Martes 12 de xullo ás 10.30 en Abegondo
Deportivo A feminino: Martes 19 de xullo ás 19.00 en Abegondo
Deportivo B feminino: Martes 19 de xullo ás 19.00 en Abegondo
Xuvenil A: Martes 26 de xullo ás 11.00 en Abegondo
Xuvenil B: Martes 2 de agosto ás 10.30 en Abegondo
Cadete A: Martes 2 de agosto ás 10.45 en Abegondo
Cadete B: Martes 9 de agosto ás 10.30 en Abegondo
Infantil A: Martes 16 de agosto ás 10.45 en Abegondo
Infantil B: Martes 23 de agosto ás 10.30 en Abegondo
Alevín A: Martes 30 de agosto ás 10.30 en Abegondo
Alevín B: Martes 30 de agosto ás 10.45 en Abegondo
Benjamín A: Xoves 1 de setembro ás 18.30 en Abegondo
Benjamín B: Xoves 1 de setembro ás 18.45 en Abegondo