RCD / NOVAS

Alevín B, Benxamín A e Benxamín B poñen o punto e final ás súas vacacións

02/09/2019 16:30

O tres últimos equipos de #ANOSACANTEIRA en iniciar a pretemporada arrincarán mañá martes 3 de setembro ás 18:30 horas en Abegondo.

O Alevín B estará dirixido por Luis Pastur Neira. Manuel Manovel é o segundo adestrador; Jesús Anido, o técnico de porteiros; e Andrés Echevarría, o delegado.

Os futbolistas citados son os seguintes:

Porteiros
Diego Mosquera Golpe (procedente do CD Calasanz)
Gabriel Trigo Pérez (procedente do EF Luis Calvo)

Defensas
Mauro Valeiro Méndez
Iago Vázquez Álvarez
Xoel de Dios Devesa

Centrocampistas
Jorge Nicolás Martínez Lodeiro
Uxío Trillo Ferreiro
Ioan Robert Precup
Sergio Míguez Fraguas (procedente do CD Calasanz)

Dianteiros
Gael Irimia Rodríguez
Yago Trigo Martínez
Paulo Fernández Rodríguez
Joaquín Fonseca Crespo
Íker Rozada Gutiérrez
Alberto Loureiro Vidal (procedente do Sporting Coruñés)

Pola súa banda, o Benxamín A estará dirixido por Álvaro Rodríguez, que estará acompañado por Sergio Maurente (segundo adestrador), Jesús Anido (adestrador de porteiros) e Andrés Echevarría (delegado).

Os futbolistas citados son os seguintes:

Porteiros
Martín Fernández Suárez
Lucas López Castiñeira

Defensas
Pablo Vara López
Javier Seoane Sánchez
Nicolás Naveiras Blanco
Hugo González Vergara

Centrocampistas
José Quiroga Amado
Iago Lameiro Seoane
Lucas Vázquez Pan
Pablo Somoza Remeseiro (procedente do CD Obrero)

Dianteiros
Raúl Lema Díaz
Rodrigo Santamaría Blanco
Iago José Varela Fontalba
Martín Forján Costoya (procedente do SD Villestro)

Finalmente, o Benxamín B será dirixido por Roberto Veres, con Manuel Maceira 'Lolo' como segundo adestrador; Jesús Anido como adestrador de porteiros; e Andrés Echevarría como delegado.

Os futbolistas citados para arrincar os adestramentos, cos seus respectivos clubs de procedencia, son os seguintes:

Porteiros
Brais Taín Pumares (Victoria CF)
Alejandro Pais Martínez (CD Calasanz)

Defensas
Sergio Infante Codesido (CD Calasanz)
Nicolás Torres López (Atlético Coruña Montañeros CF)
Antón Vilariño Escariz (Imperátor OAR)
Mateo Suárez Fuentes (Olímpico de Rutis CF)

Centrocampistas
Leo Sánchez Pérez (Ural CF)
Hugo Caridad Mariñas (Ural CF)
Yael López Rodríguez (SD Órdenes)
Mario González Márquez (CD Calasanz)

Dianteiros
Íker Obeso Rodal (Ural CF)
Thiago Montes de Oca Méndez (Atlético Coruña Montañeros CF)