RCD / NOVAS

O Trofeo Vila de As Pontes examina o domingo as forzas de Alevín B e Benxamín B

18/06/2019 22:27

A 4ª edición do Trofeo Vila de As Pontes examinará as forzas do Alevín B e o Benxamín B, o vindeiro domingo 23 de xuño no campo do Poboado.

O Alevín B quedou encadrado na Primeira Fase no grupo C, co Imperátor OAR, Narón Balompé Piñeiros e Viveiro CF.

O calendario do conxunto deportivista é o seguinte:

Primeira Fase
11:00: ALEVÍN B - VIVEIRO CF (campo 1)
13:00: ALEVÍN B - IMPERÁTOR OAR (campo 1)
16:00: ALEVÍN B - NARÓN BALOMPÉ PIÑEIROS (campo 1)

Os dous primeiros de grupo pasan a cuartos de final, que se xogan a partir das 18:00 horas.

Pola súa banda, o Benxamín B ten como primeiros rivais ao Galicia de Mugardos, CD Cariño e Unión Comercial CF.

O calendario do equipo branquiazul é o seguinte:

Primeira Fase
11:30: GALICIA DE MUGARDOS - BENXAMÍN B (campo 1)
13:30: ALEVÍN B - UNIÓN COMERCIAL CF (campo 2)
16:30: ALEVÍN B - CD CARIÑO (campo 2)

Os dous primeiros de grupo pasan a cuartos de final, que se xogan a partir das 17:30 horas.

O Infantil B, no cartel da Barrinha International Cup en Esmoriz (Portugal)

O Infantil B desprázase esta semana a Portugal para participar na Barrinha International Cup 2019, na localidade de Esmoriz.

O calendario do conxunto deportivista, en horario local (1 hora máis en España), é o seguinte:

Xoves 20 de xuño
21:40: INFANTIL B - CD ARRIFANENSE (campo natural - 2)

Venres 21 de xuño
19:40: INFANTIL B - AC CUCUJÃES (campo sintético - 2)
21:00: INFANTIL B - CD FEIRENSE (campo natural - 2)

Sábado 22 de xuño
11:40: INFANTIL B - SC ESMORIZ (campo natural - 1)
15:40: INFANTIL B - SC ESPINHO (campo sintético - 1)

Os 3 primeiros de grupo pasan á Fase Final; mentres que os restantes do grupo xogarán unha Fase de Consolación.

Dous equipos branquiazuis participan desde mañá no Torneo Internacional Cidade da Coruña

O Alevín B e o Benxamín B participan esta semana na 28ª edición do Torneo Internacional Cidade da Coruña, Trofeo Juan Manuel Iglesias Mato 'Palau', competición organizada polo Orillamar SD nos campos da Torre.

O primeiro deles en competir é o Benxamín B, mañá mércores 19 de xuño. EF Luis Calvo, Imperátor OAR e Orillamar SD A serán os seus primeiros rivais, con este calendario na Primeira Fase:

17:00: BENXAMÍN B - EF LUIS CALVO (campo 1.1)
17:30: BENXAMÍN B - IMPERÁTOR OAR (campo 2.2)
18:00: BENXAMÍN B - ORILLAMAR SD A (campo 3.2)

Os dous primeiros de grupo pasan a cuartos de final, que se xogan a partir das 19:00 horas.

Pola súa banda, o Alevín B xoga o xoves 20 de xuño. O conxunto deportivista quedou encadrado no grupo A, co Orillamar SD B, EF Luis Calvo e Imperátor OAR.

O calendario de partidos do Alevín B na Primeira Fase é o seguinte:

17:00: ALEVÍN B - ORILLAMAR SD D (campo 1.1)
17:30: ALEVÍN B - EF LUIS CALVO (campo 2.2)
18:00: ALEVÍN B - IMPERÁTOR OAR (campo 3.1)

Os dous primeiros pasan a cuartos de final, que se xogan a partir das 19:00 horas.