RCD / NOVAS

Semana grande para Martín Ochoa, decisivo hoxe para o Xuvenil A en Asturias

09/04/2022 18:38

Semana fantástica para Martín Ochoa, un dos artilleiros de #ANOSACANTEIRA.

O ariete rioxano adestrouse por primeira vez co primeiro equipo esta semana en ABANCA-RIAZOR, ás ordes de Borja Jiménez; e ante o CD Arenal, en partido correspondente á 28ª xornada na División de Honra, foi o autor do tres tantos do seu equipo (1-3) xusto cando se adiantou no marcador o cadro asturiano.

Con este marcador, o Xuvenil A suma 68 puntos na segunda posición da táboa.

Xuvenil A: Hugo Ríos, Nacho, Manu Berrocal, Mato, Mauro, Rubén, Padín, Hugo Baldomar, Martín Ochoa, Diego e Álex González. Tamén xogaron: Seydiba, Mario, Embid, Garaboa e Trigo.

A próxima fin de semana xógase en Abegondo #ONOSODERBI da categoría.

Os resultados do Xuvenil A até a data en liga son os seguintes:

Real Oviedo 2 - Xuvenil A 2 (Urdiales e Nájera)
Xuvenil A 2 (Diego Gómez e Hugo Baldomar) - CD Bezana 0
Xuvenil A 6 (Martín Ochoa -4-, Hugo Baldomar e Garaboa) - CD Covadonga 1
Real Avilés CF 1 - Xuvenil A 2 (Pablo Trigo -2-)
Xuvenil A 5 (Pablo Trigo -3-, Álex González e Nacho) - Pabellón Ourense CF 0
CD Lugo 0 - Xuvenil A 1 (Pablo Trigo)
Xuvenil A 2 (Pablo Trigo e Mella) - Pontevedra CF 1
Atlético Perines 1 - Xuvenil A 2 (Diego e Hugo Baldomar)
Xuvenil A 3 (Pablo Trigo, Quique Teijo e Diego) - CD Marina Sport 0
Sporting de Gijón 3 - Xuvenil A 3 (Rubén e Pablo Trigo -2-)
Xuvenil A 6 (Diego -3-, Mato -2- e Álex González) - CD Arenal 1
RC Celta 2 - Xuvenil A 1 (Nacho)
Xuvenil A 4 (Diego -2-, Jairo e Padín) - ED Val Miñor Nigrán 0
Ural Español CF 0 - Xuvenil A 1 (Martín Ochoa)
Xuvenil A 0 - SD Compostela 0
Real Racing Club 0 - Xuvenil A 1 (Diego)
Xuvenil A 3 (Nájera -2- e Mario) - Bansander 0
Xuvenil A 3 (Garaboa -2- e Álex Delgado) - Real Oviedo 0
CD Bezana 0 - Xuvenil A 3 (Manu Rivas, Jairo e Pablo Trigo)
CD Covadonga 1 - Xuvenil A 3 (Martín Ochoa, Nacho e Padín)
Xuvenil A 8 (Martín Ochoa -3-, Nájera -2-, Hugo Baldomar -2- e Garaboa) - Real Avilés CF 0
Pabellón Ourense CF 1 - Xuvenil A 6 (Garaboa, Padín, Seydiba -2-, Hugo Baldomar e Álex González)
Xuvenil A 3 (Manu Rivas, Pablo Trigo e Padín) - CD Lugo 3
Pontevedra CF - Xuvenil A, aprazado
Xuvenil A 3 (Nájera e Martín Ochoa -2-) - Atlético Perines 1
CD Marina Sport 0 - Xuvenil A 4 (Martín Ochoa -3- e Álex González)
Xuvenil A 2 (Martín Ochoa e Rubén) - Sporting de Gijón 2
CD Arenal 1 - Xuvenil A 3 (Martín Ochoa -3-)