O Infantil A e o Alevín B representarán ao Club na prestixiosa Ibercup de Cascais (Portugal), desde o vindeiro luns 15 de abril.
Así, o Infantil A terá como rivais na Primeira Fase ao Blackburn Rovers FC, Hapoel Herzliya, FC Seth Academy e CF Os Belenenses.
O calendario de partidos, en horario local (unha hora máis en España) é o seguinte:
Luns 15 de abril
18:50: CF OS BELENENSES - INFANTIL A, no campo Dramático
Martes 16 de abril
12:00: INFANTIL A - HAPOEL HERZLIYA, no campo Dramático
17:40: BLACKBURN ROVERS - INFANTIL A, en Jamor
Mércores 17 de abril
13:30: INFANTIL A - FC SETH ACADEMY, en Jamor
O primeiro de grupo clasifícase á Super Grupo Ouro; o 2º e 3º pasa ao Play Off Prata; e o 4º e 5º ao Play Off Bronce.
O Infantil A lidera actualmente a Fase polo Título da Liga Galega con 39 puntos de 39 posibles.
FD Djursholm, Boavista FC D, AD Oeiras e EF Benfica Olivais D, primeiros rivais do Alevín B
Pola súa banda, o Alevín B quedou encadrado na Primeira Fase cun equipo sueco, o FC Djursholm; e 3 portugueses: Boavista FC D, AD Oeiras e EF Benfica Olivais D.
O calendario de partidos do Alevín B, en horario local (unha hora máis en España), é o seguinte:
Luns 15 de abril
10:30: ALEVÍN B - FC DJURSHOLM, en Jamor
Martes 16 de abril
10:30: BOAVISTA FC D - ALEVÍN B, en Hipódromo Cascais
16:40: ALEVÍN B - EF BENFICA OLIVAIS D, en Jamor
Mércores 17 de abril
11:10: AD OEIRAS - ALEVÍN B, en Jamor
O primeiro de grupo clasifícase á Super Grupo Ouro; o 2º e 3º pasa ao Play Off Prata; e o 4º ao Play Off Bronce.
O Alevín B é líder actual da Segunda Fase da Segunda Comarcal A Coruña con 24 puntos de 24 posibles.
O Benxamín B arrinca este luns o Mundialito Costa Daurada
O Benxamín B do Dépor arrinca este luns 15 de abril o Mundialito Costa Daurada en Tarragona, concretamente nas localidades de Riudoms, Salou, Cambrils e La Selva del Camp.
Os rivais deportivistas na Primeira Fase serán os Halcones Watsonville FC, Sant Pau Apóstol, EFB UD Salou e Levante UD.
O calendario de partidos do Benxamín B é o seguinte:
Primeira Fase
Luns 15 de abril
11:00: BENXAMÍN B - HALCONES WATSONVILLE FC, en Riudoms (campo 12)
18:00: SANT PAU APÓSTOL - BENXAMÍN B, en Riudoms (campo 13)
Martes 16 de abril
17:00: BENXAMÍN B - EFB UD SALOU, en Salou (campo 10)
Mércores 17 de abril
16:00: LEVANTE UD - BENXAMÍN B, en Cambrils (campo 2)
O campión de grupo e os tres mellores segundos dos 5 grupos pasan á Fase Ouro, que desde cuartos de final xógase o xoves 18 de abril a partir das 15:00 horas en Cambrils.
Os dous peores segundos, os terceiros de grupo e o mellor cuarto clasificado acceden a unha Fase de Prata, que arranca o xoves 18 ás 15:00 en La Selva del Camp.
Finalmente, os restantes cuartos clasificados dos 5 grupos e os quintos disputan unha Fase Final Bronce, o xoves 18 a partir das 15:00 horas en Riudoms.