O Xuvenil A arrincará a liga na División de Honra o próximo 3 ou 4 de setembro coa visita ao CD Lugo; e concluirá a temporada en Abegondo ante o Ural Español CF o 7 de maio de 2023; segundo o sorteo do calendario realizado na sede da Real Federación Española de Fútbol.
O primeiro rival na Cidade Deportiva na segunda xornada será o conxunto cántabro do Atlético Perines.
#ONOSODERBI ante o RC Celta, cos dous firmes candidatos ao título do grupo 1º fronte a fronte e os dous primeiros clasificados da temporada pasada, xogarase o 4 de decembro (13ª xornada) en Vigo e o 23 de abril de 2023 en Abegondo (28ª e antepenúltima xornada).
Á marxe do Xuvenil A e do RC Celta, outros cinco equipos galegos están na categoría: Ural Español CF, Coruxo FC, SD Compostela, CD Lugo e Arosa SC.
O calendario do equipo deportivista é o seguinte:
Xornada 1 (04/09/2022) |
Xornada 16 (15/01/2023) |
CD Lugo |
Xuvenil A |
Xornada 2 (11/09/2022) |
Xornada 17 (22/01/2023) |
Xuvenil A |
Atlético Perines |
Xornada 3 (18/09/2022) |
Xornada 18 (29/01/2023) |
CD Marina Sport A |
Xuvenil A |
Xornada 4 (02/10/2022) |
Xornada 19 (05/02/2023) |
Xuvenil A |
Sporting de Gijón |
Xornada 5 (09/10/2022) |
Xornada 20 (12/02/2023) |
SD Compostela |
Xuvenil A |
Xornada 6 (16/10/2022) |
Xornada 21 (19/02/2023) |
Xuvenil A |
Arosa SC |
Xornada 7 (23/10/2022) |
Xornada 22 (26/02/2023) |
Gimnástica de Torrelavega |
Xuvenil A |
Xornada 8 (30/10/2022) |
Xornada 23 (05/03/2023) |
Xuvenil A |
Club Bansander |
Xornada 9 (06/11/2022) |
Xornada 24 (19/03/2023) |
Real Oviedo |
Xuvenil A |
Xornada 10 (13/11/2022) |
Xornada 25 (02/04/2023) |
Xuvenil A |
CD Covadonga |
Xornada 11 (20/11/2022) |
Xornada 26 (09/04/2023) |
Coruxo FC |
Xuvenil A |
Xornada 12 (27/11/2022) |
Xornada 27 (16/04/2023) |
Xuvenil A |
TSK Roces |
Xornada 13 (04/12/2022) |
Xornada 28 (23/04/2023) |
RC Celta |
Xuvenil A |
Xornada 14 (11/12/2022) |
Xornada 29 (30/04/2023) |
Xuvenil A |
Real Racing Club |
Xornada 15 (18/12/2021) |
Xornada 30 (07/05/2023) |
Ural Español CF |
Xuvenil A |