RCD / NOVAS

A entrega das insignias de ouro e brillantes, ouro e prata terá lugar o vindeiro xoves 31 de outubro

14/10/2019 14:07

O hotel Meliá María Pita e Palexco serán o vindeiro xoves 31 de outubro os escenarios, por quinto ano consecutivo, do acto no que se recoñecerá aos 3 socios que alcanzan os 75 anos de vinculación ao Club, os 11 que cumpren medio século e os 435 abonados do Real Club Deportivo que este ano alcanzan os 25 anos de fidelidade ininterrompida.

A comida e imposición de insignias de ouro e brillantes e ouro do Club terá lugar a partir das 13:30 horas no hotel Meliá María Pita. Os novos socios 3, 4 e 5 do Club, que se deron de alta coincidindo coa estrea do Estadio de Riazor en 1944 son, respectivamente: Manuel Soto Cousido, Tomás Pulleiro Ríos e José Ramón Docal Labaén.

Serán os grandes protagonistas do evento xunto aos novos 11 socios de ouro do Club, con número do 326 ao 336: Jaime García Rodríguez, Luis Javier Agudo Alonso, José Fernández Fernández, Francisco Javier Mosquera Vázquez, Santiago Veiga Bendaña, Virgilio Eugenio Rodríguez García, Fernando Casal Rodríguez, Fernando Luis Villodas Díaz, Fernando Moreno González, José Antonio Mosteiro Ponce e Javier Conejo Gutiérrez.

Xa pola tarde terá lugar a gala anual de entrega de Insignias de Prata. Será o propio xoves 31 de outubro nun acto que comezará ás 20:00 horas no auditorio Arao do Palacio de Exposicións e Congresos da Coruña. Para o acto de entrega de insignias de prata abriranse as portas do auditorio ás 19:30 horas.

O RC Deportivo quere, deste xeito, recoñecer e agradecer o apoio incondicional ao Club e ao equipo por parte destes fieis abonados, como vén facendo desde hai varios lustros.

Para axilizar a súa chegada e acceso, os homenaxeados poderán retirar a súa acreditación como 'Socio de Prata do Real Club Deportivo' desde o martes 22 de outubro na Oficina de Atención ao Deportivista (Estadio ABANCA-RIAZOR, avenida de La Habana s/n) de luns a venres de 10:00 a 13:30 e de 16:30 a 19:00 horas. O día do evento poderán retiralas até as 13:30 horas na propia OAD e a partir das 18:30 horas nas propias instalacións de Palexco.

Debido ao elevado número de socios que recibirán as insignias, o acto está exclusivamente reservado aos homenaxeados, non sendo posible acudir con acompañante. Ao finalizar o acto servirase un cóctel a todos os asistentes.

Para máis información ou aclarar calquera dúbida, os socios poden chamar ao 981 259 500 (Ext. 1) ou escribir un correo a socios@rcdeportivo.es

Este é a listaxe de socios (ordenado alfabeticamente por apelidos) que recibirán o recoñecemento e agradecemento do Club en forma de insignia prata após 25 Anos Xuntos:

A
JUAN JOSÉ ABUÍN OUBIÑA
MARÍA ABUÍN OUBIÑA
JUAN MANUEL ACUÑA RODRÍGUEZ
ANA BELÉN ADÁN ASENSIO
JOSÉ HIGINIO ADEGA ARDAO
Mª ROSA AGUDO MARTÍNEZ
ANTONIO ALBANESE
RAQUEL ALÉN PONTE
LUIS ALLEGUE PÉREZ
ZENON ALONSO BÚA
JOSÉ ALONSO MATOS
JAIME ALVAR ABILLEIRA
MARÍA ISABEL ÁLVAREZ ESCUREDO
SERGIO ÁLVAREZ GÓMEZ
MANUEL ÁLVAREZ MOREIRA
JOSÉ ALEJANDRO ÁLVAREZ RODRÍGUEZ
JAVIER ÁLVAREZ VICENTE
ANDRÉS MANUEL ALVITE COUSILLAS
XABIER ALEXANDER ANEIROS CASTRO
RICARDO JOSÉ ANIDO GÓMEZ
MANUEL ANLLO FERNÁNDEZ
DANIEL AÑÓN FERNÁNDEZ
VÍCTOR ARÁN ILLANES
JORGE ARCAY LÓPEZ
SANTIAGO ARCE MARTÍNEZ
MARÍA CRISTINA ARES LÓPEZ
JOSÉ AMADEO ARIAS VALEIRO
RAMÓN ARMESTO ARDID
B
RICARDO BABÍO ARCAY
IGNACIO BANDÍN BLANCO
JAVIER BAO CASTELO
MARÍA VICTORIA BARBEITO BARBEITO
JOSÉ MANUEL BARRÁN CARIDAD
RAÚL BARREIRO VIÑAN
JOSÉ MANUEL BARRÍO VÁZQUEZ
FERNANDO BARROS PÉREZ
ANDRÉS BASOA CEREIJO
ANDRÉS BASOA PRIETO
JORGE SAMUEL BELLAGONA PIÑEIRO
MARÍA TERESA BELLAS MÉNDEZ
JOSÉ RICARDO BELLO TORRES
EUGENIO BELLÓN LORENZO
EUGENIO BELLÓN MARTÍNEZ
LETICIA BELLÓN MARTÍNEZ
ALFONSO BERNÁRDEZ FREIRE
GEMA BERNÁRDEZ REGUEIRO
PABLO BERNARDO CASTIÑEIRA
ANTONIO BERNARDO LÓPEZ
MARCOS BLANCO BASCUAS
ERNESTO BLANCO LÓPEZ
TOMÁS BLANCO PARRA
JOSÉ BLANCO RODRÍGUEZ
FERNANDO BOTANA PITA
LAURA BOTANA RAMOS
MANUEL BRUNBECK VALDÉS
FERNANDO LUIS BUCH PIÑEIRO
RUBEN BUJÍA MOSQUERA
C
MANUEL CABEZAS ORRO
CARLOS CALVIÑO GONZÁLEZ
MANUEL ALBERTO CALZA DOMÍNGUEZ
JUAN TOMÁS CAMBEIRO CONDE
IVÁN CAMBÓN GABÍN
Mª CARMEN CAMBÓN MARTÍNEZ
EMILIA CAMPOS FERNÁNDEZ
JOSÉ MIGUEL CANDAL SÁNCHEZ
JESÚS CAO GARCÍA
MARÍA JESÚS CAO GARCÍA
PABLO CARBALLEIRA GONZÁLEZ
ESTHER CARRACEDO REY
IAGO CARUNCHO MÉNDEZ
JAVIER CARUNCHO MÉNDEZ
JESÚS ANTONIO CASAL MÉNDEZ
LAURA CASAL POMBO
MARÍA ISABEL CASTIÑEIRA ANIDO
GONZALO CASTIÑEIRA POSE
JOSÉ CARLOS CASTRO AMARELLE
MANUEL CASTRO DOPAZO
ELVIRA CASTRO GARCÍA
JOSÉ MANUEL CASTRO MOSQUERA
JOSÉ CASTRO QUIÁN
NICOLÁS CASTRO REY
MIGUEL CASTRO ROMÁN
INÉS MARÍA CASTRO VICENTE
LUCIANO CAZÓN LÓPEZ
PATRICIA MARÍA CEDEIRA CEDEIRA
JOSÉ ANTONIO CELA ÁLVAREZ
ANTONIO CHAO CARREIRAS
ISABEL CHEDAS SEOANE
SANTIAGO CORBELLE FERREIRO
JOSÉ RICARDO CORRAL FERREIRO
FERNANDO CORREDOIRA BALEATO
CARMEN CORTÉS LÓPEZ
MANUEL CORTÉS LÓPEZ
ELVIRA CREGO ARADAS
ÁLVARO CREGO GONZÁLEZ
JOSÉFINA CREGO MOSQUERA
D
RAMÓN DAPORTA LÓPEZ
ANA ISABEL DE LA IGLESIA RIVEIRO
ALFONSO DE LA IGLESIA RIVEIRO
JOSÉ MANUEL DEL RÍO CHAS
GUADALUPE DELGADO MARTÍNEZ
CARLOS ALBERTO DEZA RODRÍGUEZ
MIGUEL ÁNGEL DEZA RODRÍGUEZ
MIGUEL ÁNGEL DÍAZ FERNÁNDEZ
JUAN LUIS DÍAZ PARDIÑAS
RAÚL DÍAZ PEREIRO
BEATRIZ DOMÍNGUEZ OJEA
ANTONIO DOMÍNGUEZ RATO
CARLOS LUIS DOPICO PARADA
JOSÉ LUIS DOSIL CAAMAÑO
E
LUIS ENRÍQUEZ PINTOR
FRANCISCO ESCALANTE GONZÁLEZ
JOSÉ ESMORIS IGLESIAS
JOSÉ LUIS ESTÉVEZ SIEIRA
F
JORGE JOAQUÍN FEAL GARCÍA
ANDRÉS FERNÁNDEZ BLANCO
MANUEL FERNÁNDEZ DE ASPE
MARTA FERNÁNDEZ DURÁN
JAVIER LUIS FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ
PATRICIA FERNÁNDEZ IGLESIAS
MARÍA FERNÁNDEZ JORGE
RAMÓN FERNÁNDEZ LÓPEZ
GONZALO FERNÁNDEZ PÉREZ-SOBA
MILAGROS FERNÁNDEZ PIÑEIRO
ÓSCAR MANUEL FERNÁNDEZ SEIJO
ÓSCAR FERNÁNDEZ VARELA
DAVID FERREIRA LEIS
REBECA FERREIRO SEREN
DIANA FERRER VIDAL
MARÍA TERESA FIEL PÉREZ
MERCEDES FONTAO OTERO
JESÚS FRAGA LÓPEZ
BRAIS FRANCESCH BARBA
MANUELA FRANCO FRANCO
GUILLERMO FREIRE ÁLVAREZ
CARLOS FREIRE BAZARRA
JOSÉ ANTONIO FREIRE CASTRO
G
CARLOS FERMÍN GALÁN PASEIRO
JOSÉ GALÁN VILLAVERDE
BEGOÑA GÁNDARA ORGEIRA
MARÍA LUISA GARCÍA CORTIÑAS
DIEGO GARCÍA DE LA FUENTE
MARÍA BELÉN GARCÍA DUARTE
JOSÉ LUIS GARCÍA FERNÁNDEZ
HÉCTOR GARCÍA GESTAL
JOSÉ MANUEL GARCÍA GÓMEZ
JUAN CARLOS GARCÍA GONZÁLEZ
JULIO MANUEL GARCÍA LÓPEZ
ALEJANDRO GARCÍA PÉREZ
PABLO GARCÍA PÉREZ
Mª MANUELA GARCÍA PRIETO
GEMMA GARCÍA SABIN
DOSITEO GARCÍA TOJO
JESÚS MAXIMINO GARCÍA VARELA
MANUEL GARCÍA VILLAR
RULLAR ADRIÁN GARRIDO POSE
MANUEL GESTAL AMENEDO
LUIS GONZALO GIL AÑÓN
ANTONIO GIL MATALLÍN
MARÍA NATIVIDAD GILSANZ MOSQUERA
FERNANDO GÓMEZ CASAS
VICENTE GÓMEZ FERNÁNDEZ
LUIS ALFONSO GÓMEZ MOSQUERA
NOELIA GONZÁLEZ BOQUETE
FRANCISCO JUAN GONZÁLEZ FERNÁNDEZ
SERGIO GONZÁLEZ GÓMEZ
MERCEDES GONZÁLEZ LÓPEZ
MANUEL GONZÁLEZ PAZ
JOSÉ IVÁN GONZÁLEZ PÍNA
PATRICIA GRAÑÓ CANDAL
H
ANTONIO HERMIDA CANZOBRE
SANTIAGO HERMO SANTOS
IGNACIA HERNÁNDEZ HERNÁNDEZ
SERXIO HUELIN VÁZQUEZ
I
ELENA IGLESIAS FERNÁNDEZ
ARABELA MARÍA IGLESIAS GÓMEZ
PABLO ANTONIO IGLESIAS GÓMEZ
MIGUEL ÁNGEL IGLESIAS GONZÁLEZ
XABIER LICESIO IGLESIAS LOMBARDERO
PABLO IGLESIAS MORALES
Mª ARANZAZU IGLESIAS RIOBOO
MANUEL FRANCISCO INSUA GARCÍA
J
MARÍA DOLORES JURJO OTERO
L
YOLANDA LAGO FERNÁNDEZ
SILVIA MARÍA LAGO RAMOS
JESÚS LAMAS PARAFITA
JUAN MANUEL LAMATA MARTÍNEZ
JORGE LAMATA PRECEDO
CARLOS ENRIQUE LAMORA SUÁREZ
ANTONIO LANDEIRA FRAGA
LUIS MANUEL LEBORÁN FERNÁNDEZ
ÓSCAR LEBORÁN FERNÁNDEZ
YAGO LISTE QUINTELA
MANUEL SANTIAGO LÓPEZ BERNÁRDEZ
JAVIER LÓPEZ FERNÁNDEZ
PABLO LÓPEZ GALÁN
SONIA LÓPEZ GARCÍA
LORENZO LÓPEZ LÓPEZ
LUIS LÓPEZ LÓPEZ
ORLANDO LÓPEZ LOSADA
JOSÉ LUIS LÓPEZ MUÑOZ
CRISTINA LÓPEZ PÉREZ
JOSÉ RAMÓN LÓPEZ SUÁREZ
JOSÉ MANUEL LÓPEZ TOJA
JORGE LÓPEZ TUSET
ROBERTO JOSÉ LÓPEZ TUSET
JOAQUÍN MANUEL LOURO GARCÍA
EUGENIO LUACES BERMÚDEZ
M
MANUEL ÁNGEL MACEIRAS PÉREZ
ROBERTO MACEIRAS SEOANE
JOSÉ ANTONIO MALLO CAMEÁN
FRANCISCO MANUEL MAÑANA BORRAZÁS
JESÚS MAQUIEIRA GARCÍA
ROBERTO MARCOS SANTAMARIÑA
ALEJANDRO MARIÑO IGLESIAS
CRISTINA MARTA CABALEIRO
JAIME MARTA GARCÍA
JOSÉ FERNANDO MARTÍN SÁNCHEZ
FRANCISCO JOSÉ MARTÍN SOUSA
ALEJANDRO MARTÍNEZ AMOR
JOSÉ RAMÓN MARTÍNEZ FERNÁNDEZ
BORJA MARTÍNEZ GONZÁLEZ
UNAI MARTÍNEZ GONZÁLEZ
CONCEPCIÓN MARTÍNEZ MARTÍNEZ
MÓNICA MARÍA MARTÍNEZ PÉREZ
MARÍA NURIA MARTÍNEZ PIGUEIRAS
MIGUEL ÁNGEL MEJUTO PÁJARO
CAMILO JESÚS MEJUTO SOTO
JOAQUÍN MÉNDEZ BARREIRA
EDMUNDO MÉNDEZ FERNÁNDEZ
FIDEL MÉNDEZ FERNÁNDEZ
JAVIER MESURA ÁLVAREZ
MARCOS MÍGUEZ VEGA
FERNANDO MINGOTE RODRÍGUEZ
JOSÉ ENRIQUE MIRANDA BARREIRO
OBDULIA MOSQUERA CAAMAÑO
JESÚS MANUEL MOSQUERA LÓPEZ
IRIA MOSQUERA MARTÍNEZ
JACOBO MOSQUERA MARTÍNEZ
ALEJANDRO MOUZO RODRÍGUEZ
N
MANUEL NEGREIRA BRENLLA
ANTONIO NEIRA ACEDO
MARÍA DELFINA NEIRA LÓPEZ
JOSÉ MANUEL NÚÑEZ FRANCO
JOSÉ ANTONIO NÚÑEZ GAMALLO
RAÚL NÚÑEZ GÓMEZ
LAURA MARÍA NÚÑEZ RODRÍGUEZ
O
JOSÉ RAMÓN OTERO PENABAD
P
DOLORES PAIS RAMA
JUAN JOSÉ PALLAS RODRÍGUEZ
JOSÉ MANUEL PAMPÍN VILLAR
CARLOS ALBERTO PAN BERMÚDEZ
PANIFICADORA DEBÉN, SA
JOSÉ MANUEL PARDO COUSO
FRANCISCO PARDO DIÉGUEZ
ALBERTO PARDO FERNÁNDEZ
Mª DE LA LUZ PARDO FONTENLA
RUBEN ANTONIO PARDO GÓMEZ
LUZ PARDO LONGUEIRA
MARÍA PARDO LÓPEZ
FRANCISCO JAVIER PARDO OBRA
Mª BENITA PARDO SUÁREZ
SANDRA PARDO SUÁREZ
FERNANDO PARDO VARELA
ÁNGEL PAREDES FREIRE
SANTIAGO PAZ SOUTO
JUAN JESÚS PAZO PAMPIN
FRANCISCO PAZOS LEBORÁN
ALEJANDRO PAZOS SÁNCHEZ
MIGUEL PAZOS SÁNCHEZ
MARÍA OLALLA PEDREIRA RILO
ÁLVARO PENA RODRÍGUEZ
PEÑA DEPORTIVISTA BERBERECHO
PEÑA DEPORTIVISTA NERIA
PEÑA DEPORTIVISTA O PADRIÑO
PEÑA DEPORTIVISTA QUINCE DE MAIO
PEÑA DEPORTIVISTA VILALBA
PEÑA DEPORTIVISTA VIVEIRO
SUSANA PEÓN LOZANO
CARLOS PEREIRA FERNÁNDEZ
DIEGO PÉREZ BARGIELA
ALICIA PÉREZ BRA
VANESSA PÉREZ CASTIÑEIRA
MANUEL JOAQUÍN PÉREZ CASTREJE
LUIS PÉREZ FERNÁNDEZ
JOSÉ CARLOS PÉREZ GARCÍA
ALEJANDRA PÉREZ MÁQUEZ
ANA PÉREZ RAMOS
MARTA PÉREZ RAMOS
ANA BELÉN PÉREZ REGUEIRO
ROCIO PÉREZ REY
INÉS PÉREZ SANTABALLA
ALEJANDRO PÉREZ SEREN
JESÚS PÉREZ VALLE
CAROLINA PINILLA LÓPEZ
JOSÉ JAVIER PIÑA COLLAZO
DAVID PIÑEIRO GONZÁLEZ
MIGUEL ÁNGEL PLACER GARCÍA
JORGE JAVIER PORTAS GONZÁLEZ
JACOBO PORTAS UCHA
MANUEL PREGO VILA
JUAN JOSÉ PRIETO SANTALLA
R
Mª VÍCTORIA RAMA IGLESIAS
JOSÉ RAMOS MARTÍNEZ
VERÓNICA REGO GONZÁLEZ
ÓSCAR REGO MOURIÑO
RAFAEL REGUEIRA CANOSA
MARTÍN REGUEIRO FIGUEROA
ANA MARÍA REIMÚNDEZ LÓPEZ
TERESA RESTREBADA GARCÍA
MANUEL REY LACUEVA
JOSÉ MIGUEL REY LAGARES
JUAN CARLOS REY PALLEIRO
JOSÉ MANUEL REY PAZOS
BORJA REY PENELAS
RAMÓN REY RUBIO
PEDRO MARÍA RÍA CACHO
BEATRIZ RIAL FREIRE
JAIME RIGUEIRA GARCÍA
JOSÉ LUIS RIGUEIRA GARCÍA
ROCÍO RIGUEIRA PATAO
ANDRÉS RÍO CAYÓN
JOSÉ MARÍA RÍOS CONCEIRO
JUAN MIGUEL RIVAS CUERVO
ANTONIO RIVAS GONZÁLEZ
ENEDINA RIVAS VÁZQUEZ
CRUZ RIVERA CASTELO
FERNANDO ROCHA IGLESIAS
IGNACIO RODRÍGUEZ ÁLVAREZ
MARTA RODRÍGUEZ ÁLVAREZ
MERCEDES RODRÍGUEZ BAÑOS
ÓSCAR RODRÍGUEZ BLANCO
MARCOS RODRÍGUEZ BORRAJEIROS
GERMÁN RODRÍGUEZ CAAMAÑO
SERGIO RODRÍGUEZ CASTRO
GERMÁN RODRÍGUEZ CONCHADO
ISABEL RODRÍGUEZ COTELO
FRANCISCO JAVIER RODRÍGUEZ GARCÍA
MARÍA DEL MAR RODRÍGUEZ GONZÁLEZ
VÍCTOR RODRÍGUEZ MEIRIÑO
JUAN MANUEL RODRÍGUEZ NOUCHE
YAGO RODRÍGUEZ PENA
MARÍA CARMEN RODRÍGUEZ RIVADULLA
GORKA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ
PABLO RODRÍGUEZ VILABRILLE
ALEJANDRO RODRÍGUEZ VILAR
SANTIAGO RODRÍGUEZ YAÑEZ
JESÚS MANUEL ROJO GARCÍA
FRANCISCO JOSÉ RON PIER
MARÍA LUZ ROZAMONTES CAMBÓN
JOSÉ MARÍA RUBIO FERNÁNDEZ
JOSÉ ANTONIO RUMBO RODRÍGUEZ
S
RAFAEL A. SAAVEDRA GARCÍA
MARÍA DOLORES SÁNCHEZ BERMÚDEZ
JACOBO SÁNCHEZ CARBALLADA
PABLO SÁNCHEZ IGLESIAS
RAFAEL SÁNCHEZ LÓPEZ
ROSA SÁNCHEZ NOVO
ALBERTO SÁNCHEZ VARELA
JULIA SÁNCHEZ VARELA
Mª ÁNGELES SANDE CRUZ
DAVID SANDOMINGO GONZÁLEZ
PEDRO RAMIRO SANMARTÍN BOUTUREIRA
MARGARITA SANTISO CORRAL
JOSÉ ANTONIO SANTISO SEOANE
JOSÉ SANTISO VÁZQUEZ
CARLOS SANTOS MARTÍNEZ
ROSALÍA SANTOS MOSQUERA
JOSÉ ANTONIO SANTOS PÉREZ
EDUARDO SANTOS RODRÍGUEZ
CARMEN SANTOS VIVAR
FRANCISCO JAVIER SASIAN BRAGE
MARÍA ÁNGELES SEIJAS RAMOS
RAMÓN SEIJAS RAMOS
MIGUEL ÁNGEL SEIJO BELLO
MIGUEL SEIJO PÉREZ
Mª DEL MAR SEOANE MANTEIGA
JOSÉ LUIS SEOANE UZAL
JOSÉ LUIS SEOANE VARELA
AMANCIO MARCOS SILVA LOURO
RAMÓN SOTO PERALBA
LUIS SOTO SABIO
ANTONIO SOUTO PENA
VERÓNICA SOUTO VÁZQUEZ
DAVID SUÁREZ ANSEDE
CRISTINA SUÁREZ FRAGA
FRANCISCO SUÁREZ MUIÑO
MERCEDES SUÁREZ PEDRIDO
T
MARÍA LUISA TATO FOUZ
HECTOR TEJÓN SÁEZ
EVA TIZÓN ZAS
IGNACIO JAVIER TORÍO RODRÍGUEZ
CRISTINA TORREJÓN ROCA
JULIO TORRES MOLINA
ABEL TOURIÑAN RUMBO
RAFAEL TRAVESO NEIRA
U
ANTÓN UZAL TRIGO
V
CARLOS VALES REGUEIRA
ROSA MARÍA VARELA ARÉVALO
RAFAEL VARELA BARBEITO
ÁNGEL VARELA RÍOS
IGNACIO ANTONIO VARELA ROMERO
DAVID JOSÉ VARELA SALETA
JOSÉ MANUEL VARELA VARELA
JOSÉ MANUEL VÁZQUEZ ALLER
JOSÉ ANTONIO VÁZQUEZ ARES
ANTONIO VÁZQUEZ BORRAZÁS
MIGUEL ÁNGEL VÁZQUEZ CARBALLAL
ÁNGEL VÁZQUEZ DEIBE
JESÚS MANUEL VÁZQUEZ EIRÍS
CONCEPCIÓN VÁZQUEZ GARCÍA
Mª DEL CARMEN VÁZQUEZ LÓPEZ
JACOBO VÁZQUEZ PRADO
MARÍA JOSÉ VÁZQUEZ SESMONDE
PAULA MARÍA VÁZQUEZ TEIJIDO
JORGE ANTONIO VEIGA LENDOIRO
ALEJANDRO VELO GARCÍA
JOSÉ ANTONIO VELO MIRANDA
MANUEL VIGAS ARES
MANUEL VIGO ROMERO
JOSÉ RAMÓN VILAR BARCIA
JUAN IGNACIO VILAR SAYAR
ANDRÉS VILELA RIVAS
MARÍA JOSÉ VILLAMOR FREIRE
MIGUEL ÁNGEL VILLAR LÓPEZ
SERGIO VILLAR VIÑAS
MANUEL VILLARES CREO