RCD / NOVAS

Infantil A e Alevín A xogan a semifinal do Torneo FootManía Oeste de Portugal

07/07/2019 09:29

Infantil A e Alevín A compiten desde o pasado xoves 4 de xullo no Torneo Internacional FootManía Oeste en Santa Cruz, Torres Vedras (Portugal).

Os equipos branquiazuis disputan hoxe domingo as semifinais.

O CA Sao Pedro, rival do Infantil A

Hoxe domingo, o Infantil A encara as semifinais do trofeo ante o CA Sao Pedro (11:20, hora local).

O conxunto deportivista completou onte sábado a Primeira Fase cunha nova vitoria (8-1), esta vez sobre o Cerca FC.

O calendario de partidos do Infantil A en horario local (unha hora máis en España), cos resultados dos xa xogados, é o seguinte:

Primeira Fase
Xoves 4 de xullo
INFANTIL A 5 (Martiño, Sierra, Hugo Alvarellos, Santi Díaz e Marco Baña) - EAS TURCIFAL 1
INFANTIL A 5 (Mardones, Martiño, Santi Díaz e Hugo Alvarellos -2-) - AD BOBADELENSE 0

Venres 5 de xullo
INFANTIL A 7 (Mella -3-, Domínguez -2-, Martín e Mardones) - ACDC CORROIOS 0

Sábado 6 de xullo
INFANTIL A 8 (Martín -4-, Miguel, Martiño, Marco Baña e Daniel) - CERCA FC 1

Domingo 7 de xullo

Semifinal
11:20: INFANTIL A - CA SAO PEDRO, no Campo Novo do GDRC Ponterrolense

O Alevín A, a un paso da gran final

O Alevín A goleou (7-0) onte sábado ao CF Benfica no último partido da Primeira Fase e xa está a un paso da final.

Antes, debe derrotar hoxe domingo en semifinais (09:00) ao SCU Torreense.

O calendario inicial de partidos do Alevín A en horario local (unha hora máis en España), cos resultados dos xa xogados, é o seguinte:

Primeira Fase
Xoves 4 de xullo
ALEVÍN A 14 (Jorge -5-, Rubén -4-, Xenxo -2-, Álex, Jairo e David) - GDR CASALINHENSE 0
UDR ALGÉS 0 - ALEVÍN A 2 (Rubén e Xenxo)

Venres 5 de xullo
ALEVÍN A 9 (Jorge -4-, Jairo -2-, Rubén, David e Erick) - CMF ARNEIROS 0

Sábado 6 de xullo
ALEVÍN A 7 (Erick -4-, Vergara e Rubén -2-) - CF BENFICA 0

Domingo 7 de xullo
Semifinal
09:00: ALEVÍN A - SCU TORREENSE, no Parque Maximino dous Santos na dous Cunhados