RCD / NOVAS

O Cadete B despide a liga en Abegondo cunha vitoria sobre o EF Lalín

O Cadete B doblegó (4-1) ao EF Lalín no último partido en Abegondo do conxunto deportivista na liga Galega. Mosquera, Pichu e Ernesto (2) foron os goleadores branquiazuis dun equipo xa campeón de liga fai varias xornadas.

14/05/2016 20:13

 

Cadete B: Baña, Litos, Lucas, Manu, Calviño, Samuel, Bruno, Julián, Pichu, Ernesto e Mosquera. Tamén xogaron: Pablo, Jacobo, Dani e Pedro.
 
O Cadete B concluirá a competición en Carballo, ante o Bergantiños. 
 
Esta é a traxectoria do equipo que prepara Manuel Felípez na liga Galega:
Racing Vilalbés 0 - Cadete B 1 (Bruno)
Cadete B 4 (Dani, Julián, Pedro e Jacobo) - Boiro 0
Sporting Estrada 0 - Cadete B 2 (Dani e Mosquera)
Cadete B 7 (Mosquera -3-, Borja -2- e Dani -2-) - Xuventú de Oroso 0
Atlético Arteixo 0 - Cadete B 1 (Dani)
Cadete B 8 (Borja -4-, Ernesto, Pichu, Mosquera e Dani) - Raio Sadense 0
Montañeiros 0 - Cadete B 1 (Borja)
Cadete B 6 (Borja -2-, Pichu -2- e Dani -2-) - Imperátor 0
Racing de Ferrol 1 - Cadete B 3 (Pablo, Pichu e Borja)
Cadete B 1 (Borja) - Santiago 0
Lugo B 0 - Cadete B 0
Cadete B 1 (Ernesto) - Calasanz 0
Ural 1 - Cadete B 1 (Mosquera)
Cadete B 5 (Mosquera, Borja, Dani, Iván e un futbolista rival en propia meta) - Xuventú Aguiño 0
Viveiro 0 - Cadete B 2 (Dani e Mosquera)
Lalín 1 - Cadete B 2 (Jacobo e Borja)
Cadete B 2 (Julián e Litos) - Bergantiños 1
Cadete B 2 (Dani e Bruno) - Racing Vilalbés 0
Boiro 0 - Cadete B 2 (Manu e Dani)
Cadete B 3 (Borja, Pichu e Jacobo) - Sporting Estrada 1
Xuventude de Oroso 1 -CadeteB1 (Javi Calviño)
Cadete B 7 (Litos, Iván, Julián -2-, Dani, Mosquera e Ernesto) - Atlético Arteixo 0
Raio Sadense 1 - Cadete B 6 (Mosquera -3- e Pichu -3-)
Cadete B 2 (Litos e Pichu) - Montañeiros 0
Imperátor 2 - Cadete B 5 (Jacobo -2-, Pichu -2- e Ernesto)
Cadete B 1 (Pichu) - Racing de Ferrol B 0
Santiago de Compostela C 1 - Cadete B 1 (Pichu)
Cadete B 1 (Pichu) - Lugo B 2
Calasanz 2 - Cadete B 4 (Pichu -3- e Jacobo)
Cadete B 3 (Julián, Pichu e Ernesto) - Ural 2
Xuventú Aguiño 1 - Cadete B 4 (Julián -2- e Pichu -2-)
Cadete B 3 (Julián e Pichu -2-) - Viveiro A 0
Cadete B 4 (Mosquera, Pichu e Ernesto -2-) - EF Lalín 1